Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Custom
pl: Własne

en: Operation
pl: Czynność

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Render
pl: Renderowanie

en: Absolute URL
pl: Bezwzględny URL
