Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Continue
ps: دوام

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Bundle
ps: بنډل
