Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Continue
ro: Continuare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Operation
ro: Operație

en: Bundle
ro: Pachet

en: Render
ro: Randare

en: Absolute URL
ro: URL absolut
