Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Continue
ru: Продолжить

en: Custom
ru: Собственная

en: Template name
ru: Название шаблона

en: Operation
ru: Действие

en: Build
ru: Конструктор

en: Bundle
ru: Набор

en: Render
ru: Показать

en: Absolute URL
ru: Абсолютный URL
