Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Operation
sk: Operácia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL
