Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Operation
sq: Veprimi
