Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Operation
ta: செயல்

en: Bundle
ta: பொதி
