Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Continue
tr: Devam et

en: Custom
tr: Özel

en: Template name
tr: Şablon adı

en: Operation
tr: İşlem

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Absolute URL
tr: Mutlak URL
