Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Operation
ug: مەشغۇلات
