Visual Page Builder via GrapesJS (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Continue
uk: Продовжити

en: Custom
uk: Власний

en: Template name
uk: Назва шаблону

en: Operation
uk: Дія

en: Build
uk: Збірка

en: Bundle
uk: Пакет

en: Render
uk: Відобразити

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL
