VK Community (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Layout
he: פריסה

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Members
he: חברים

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: News
he: חדשות
