VK Community (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Layout
ja: レイアウト

en: Group ID
ja: グループID

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Members
ja: メンバー

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色
