VK Community (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Members
sk: Členovia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: News
sk: Novinky
