VK Community (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Members
sv: Medlemmar

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg
