VK Community (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Layout
uk: Макет

en: Group ID
uk: ID групи

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Members
uk: Учасники

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: News
uk: Новини

en: Button color
uk: Колір кнопки

en: Social
uk: Суспільний
