VK Community (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: About
bo: གསལ་བཤད
