VK Community (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Group ID
da: Gruppe ID

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Members
da: Medlemmer

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: News
da: Nyheder

en: About
da: Om
