VK Community (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: About
gu: વિશે
