VK Community (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Group ID
hi: समूह आईडी

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Members
hi: सदस्य

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: About
hi: के बारे में
