VK Community (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Layout
id: Tata letak

en: Group ID
id: ID Grup

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Members
id: Anggota

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: News
id: Berita

en: About
id: Tentang
