VK Community (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Layout
is: Útlit

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Members
is: Meðlimir

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: News
is: Fréttir

en: About
is: Um
