VK Community (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
