VK Community (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Members
lt: Nariai

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: About
lt: Apie
