VK Community (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: About
lv: Par
