VK Community (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Layout
nl: Lay-out

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Members
nl: Leden

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: News
nl: Nieuws

en: About
nl: Over

en: Social
nl: Sociaal
