VK Community (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: About
ps: په اړه
