VK Community (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: About
ta: பற்றி
