VK Community (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Group ID
tr: Grup ID

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Members
tr: Üyeler

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: About
tr: Hakkında

en: Social
tr: Sosyal
