VK Community (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: About
cs: Popis
