VK Community (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Group ID
de: Gruppen-ID

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Members
de: Mitglieder

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: News
de: Neuigkeiten

en: About
de: Über

en: Button color
de: Button-Farbe
