VK Community (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Layout
es: Diseño

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Members
es: Miembros

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: News
es: Noticias

en: About
es: Acerca de
