VK Community (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Layout
et: Paigutus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Members
et: Liikmed

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: News
et: Uudised

en: About
et: Programmist
