VK Community (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Layout
fr: Mise en page

en: Group ID
fr: ID du groupe

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Members
fr: Membres

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: News
fr: Nouvelles

en: About
fr: À propos

en: Button color
fr: Couleur du bouton
