VK Community (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: About
hr: Opis
