VK Community (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Group ID
it: ID Gruppo

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Text color
it: Colore del testo
