VK Community (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი
