VK Community (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: About
km: អំពី
