VK Community (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: About
ku: دەربارە
