VK Community (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Layout
oc: Afichatge

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: News
oc: Novèlas

en: About
oc: A prepaus
