VK Community (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Layout
pl: Układ

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Members
pl: Członkowie

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: News
pl: Aktualności

en: About
pl: O stronie
