VK Community (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Layout
ru: Макет

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Members
ru: Участники

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: News
ru: Новости

en: About
ru: Информация
