Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha10) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: More
gu: વધુ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Values
gu: મૂલ્યો
