Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha11) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Left
bo: གཡོན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: New
bo: གསར་བ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: Live preview
bo: མངོན་སུམ་གྱི་སྔོན་ལྟ

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
