Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha12) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: More
is: Meira

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Text
is: Tekstur

en: Options
is: Setingar

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Medium
is: Miðal

en: Text color
is: Tekstalitur
