Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: More
is: Meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Icon
is: Táknmynd

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Warning
is: Viðvörun

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Medium
is: Miðlungs

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Position
is: Staðsetning

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: New
is: Nýtt

en: Apply
is: Virkja

en: Identifier
is: Aðgreinir
