Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha6) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: More
be: Болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Warning
be: Увага

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Medium
be: Сярэдні

en: Start
be: Пачатак

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Dark
be: Цёмная
