Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: More
eu: Gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Desc
eu: Beheraka

en: Border
eu: Ertza

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Button
eu: Botoia

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa

en: New
eu: Berriak

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Apply
eu: Ezarri

en: Values
eu: Balioak

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Asc
eu: Goraka
