Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: More
sl: Več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Medium
sl: Srednja

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Position
sl: Položaj

en: Info
sl: Podatki

en: White
sl: Bela

en: Top left
sl: Zgoraj levo
