Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (77 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: More
nl: Meer

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Icon
nl: Pictogram

en: Section
nl: Sectie

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Options
nl: Opties

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Desc
nl: Aflopend

en: Border
nl: Rand

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Class
nl: Klasse

en: Button
nl: Knop

en: Position
nl: Positie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: New
nl: Nieuwe

en: Top left
nl: Linksboven

en: Webform
nl: Formulier

en: Apply
nl: Toepassen

en: Transparent
nl: Transparant

en: Values
nl: Waarden

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Light
nl: Licht

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Circle
nl: Cirkel

en: Top center
nl: Middenboven

en: Block field
nl: Blokveld

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Dark
nl: Donker

en: Auto resize
nl: Automatisch herschalen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Rounded
nl: Afgerond

en: Modal width
nl: Breedte pop-up venster

en: Modal height
nl: Hoogte pop-up venster

en: Items per block
nl: Items per blok

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Muted
nl: Gedempt

en: View block
nl: Blokweergave

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: Danger
nl: Gevaar

en: Remote video
nl: Externe video

en: Inline block
nl: Inline blok

en: Block revision ID
nl: Revisie-ID van blok

en: Serialized block
nl: Serialized blok

en: Column widths
nl: Kolombreedte

en: Height in pixels with no units (e.g. "<code>768</code>") or "auto" for automatic height. See <a href=":link">the jQuery Dialog documentation</a> for more details.
nl: Hoogte in pixels zonder eenheden (bijv. '<code>768</code>') of 'auto' voor automatische hoogte. Zie voor meer informatie <a href=":link">de jQuery Dialog-documentatie</a>.

en: Height must be a positive number or "auto".
nl: Hoogte moet een positief getal of 'auto' zijn.

en: Width in pixels with no units (e.g. "<code>768</code>"), or use percentage (e.g. "<code>80%</code>"). See <a href=":link">the jQuery Dialog documentation</a> for more details.
nl: Breedte in pixels zonder eenheden (bijv. '<code>768</code>'), of gebruik een percentage (bijv. '<code>80%</code>'). Zie voor meer informatie de documentatie van <a href=":link">jQuery Dialog</a>.

en: Width must be a positive number or a percentage.
nl: Breedte moet een positief getal of een percentage zijn.

en: Local video
nl: Locale video
