Visual Layout Suite (VLSuite) (1.0.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: More
ca: Més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Section
ca: Secció

en: Layout
ca: Disposició

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Warning
ca: Avís

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Medium
ca: Mitjana

en: Border
ca: Vora

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Class
ca: Classe

en: Button
ca: Botó

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Basics
ca: Bàsics

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: New
ca: Nou

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Values
ca: Valors

en: Identifier
ca: Identificador

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Button size
ca: Mida del botó

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Live preview
ca: Previsualització en viu

en: Top center
ca: Part superior centre

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Dark
ca: Fosc

en: Auto resize
ca: Canvi de mida automàtic

en: Items per block
ca: Elements per bloc

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: Recent content.
ca: Contingut recent.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: Column widths
ca: Amplades de les columnes
